Валежите от последните дни най-после спират, а облачността ще намалява в по-голямата

...
Валежите от последните дни най-после спират, а облачността ще намалява в по-голямата
Коментари Харесай

Времето:Дъждът спира

Валежите от последните дни най-сетне стопират, а облачността ще понижава в по-голямата част от страната, като се изключи източните региони. В крайните югоизточни региони е допустимо и да превали слаб дъжд. Северният вятър в Източна България последователно ще отслабне. Минималните температури ще са сред 1 и 6 градуса, а оптималните ще са сред 6 и 11 градуса. 

В планините облачността също ще се раздира и понижава, само че в утринните часове в масивите от Централна и Източна България към момента е допустимо да превалява слаб сняг. Ще духа сдържан североизточен вятър, който денем ще отслабне и ще се ориентира от север. Максималната температура на 1200 метра ще е към 6 градуса, а на 2000 метра към 2 градуса. 

Над Черноморието ще бъде най-вече облачно, а по най-южното крайбрежие е допустимо и да превали слаб дъжд. Ще духа сдържан до мощен северен вятър, който до вечерта ще отслабне. Максималните температури на въздуха ще са 7-9 градуса. Температурата на морската вода ще е 10-11 градуса. Вълнението на морето ще бъде 3-4 бала, само че денем постепенно ще отслабва. 

На 15 декември слънцето ще изгрее в 7:51 часа и ще залезе в 16:53 часа. Продължителността на деня е 9:02 часа. 
Източник: manager.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР